SCIENCE IS COMPLETELY CHANGING THE WAY YOU AGE

Liczne badania kliniczne potwierdzają zwiększony zakres ruchowy stawów i wyraźnie odmłodzony wygląd skóry!*


Rewolucyjny, płynny kolagen - rzuca wyzwanie procesom starzenia - już na rynku. Tysiące zachwyconych użytkowników!

 • Redukuje zmarszczki od wewnątrz bez konieczności wstrzykiwania wypełniaczy*
 • Zmniejsza suchość skóry*
 • Zmniejsza stężenie enzymu uczestniczącego w procesie starzenia skóry*
 • Zwiększa zawartość kolagenu w skórze co powoduje lepsze nawilżenie*
 • Poprawia jędrność i elastyczność skóry*
 • Poprawia sprawnosc stawów poprzez regenerację mazi i chrzastki stawowej*
 • Zmniejsza poczucie dyskomfortu w stawach podczas ruchu*
 • Sprzyja zachowaniu zdrowego stanu tkanki łącznej i chrzęstnej*

Działa od wewnątrz… Bez recept, kremów i zastrzyków!


Przełomowe odkrycie!

Widoczne oznaki starzenia skóry oraz dolegliwości w stawach są wynikiem postępującej degeneracji tkanki łącznej, w której kluczową rolę odgrywają kolagen oraz kwas hialuronowy (HA). W odróżnieniu od wszystkich innych preparatów, Liquid BioCell™ jest naturalnie występującą w ludzkim ciele, opatentowaną komorkę macierzystą zawirajacą:  hydrolizowany kolagen typu II, kwas hialuronowy oraz siarczan chondroityny. Specjalny proces produkcji (Bio-Optimized™) zapewnia temu produktowi idealną masę cząsteczkową, dzięki której jest on łatwo przyswajany przez organizm człowieka. Działanie to zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Plynny kolagen to:

 • Najbogatsze bialko w organiźmie, glówny składnik tkanki łącznej
 • Jest jednym z podstawowych elementów budujących skórę, ścięgna, kości, stawy i rogówke oka


Kwas hialuronowy to:

 • Główny składnik mazi stawowej
 • Odpowiada za prowidlowe nawilżenie organizmu i jędrność skóry
 • Wspomaga: oczy, dziąsła, skóre, włosy oraz stawy


Siarczan chondroityny to:

 •  Glówny składnik chrząstki stawowej
 • Amortyzator dla naszych stawów
 • Odgrywa istotną rolę w likwidowaniu tarcia pomiędzy ruchmymi elementami stawów

Na czym polega wyjątkowość preparatu Liquid BioCell?


Jaka jest różnica między Liquid BioCell a innymi suplementami zawierającymi kolagen?

Kolagen jest istotnym elementem dla prawidłowej budowy i funkcjonowania tkanki łącznej, która łączy ze sobą liczne tkanki i narządy. Procesy starzenia są ściśle związane z utratą kolagenu, a to powoduje pogorszenie jakości tkanki łącznej. Przyjmowanie  hydrolizowanego kolagenu o wysokiej przyswajalności, pozwala przeciwdziałać degradacji tkanki łącznej. Jednak nie wszystkie dostępne na rynku suplementy zawierające kolagen, są w tak wysokim procencie wchłanialne. Firmy, które je produkuja korzystają z różnych źródeł pochodzenia kolagenu oraz odmiennych procesów biochemicznych. Poniższe tabele ilustrują potwierdzone naukowo korzyści płynące ze stosowania kolagenu Liquid BioCell, produktu zdecydowanie wyróżniającego się na tle innych suplementów zawierających kolagen.

Tabela podsumówujaca korzyści płynące ze stosowania kolagenu Liquid BioCell, produktu zdecydowanie wyróżniającego się na tle innych suplementów zawierających kolagen.

Liquid BioCell jest jedynym na rynku preparatem o dużej zawartości wysoce wchłanialnych składników: hydrolizowanego kolagenu oraz glikozaminoglikanów (GAG), takich jak kwas hialuronowy czy siarczan chondroityny. Jest to niezmiernie istotne, ponieważ zarówno kolagen jak i glikozaminoglikany są niezbędne do zachowania prawidłowej struktury i funkcji tkanki łącznej i skóry właściwej.

Porównanie suplementu w formie płynnej do suplementów w formie sproszkowanej i tabletek.

Jednym z najczęściej cytowanych przez specjalistów stwierdzeń z powszechnie wykorzystywanej publikacji z rekomendacjami postępowania dla lekarzy (Physician’s Desk Reference) jest zdanie ze strony 1542, które mówi, że jedynie 5-18% składników odżywczych zawartych w suplementach w postaci tabletek jest przyswajane przez komórki organizmu ludzkiego.

Oznacza to, że aż 80-95% składników zawartych w tabletkach przechodzi przez układ pokarmowy człowieka nieefektywnie, a co za tym idzie, że na każde 100 dolarów wydanych na suplementy w tabletkach około 90 dolarów idzie na marne – jest dosłownie spłukiwane w toalecie.

Wykres absorpcji różnych postaci suplementów

Podsumowanie zalet suplementów w postaci płynów:

 • Stopień absorpcji płynów osiąga poziom 98%
 • Płynne suplementy są przygotowywane na bazie świeżych składników
 • W porównaniu z tabletkami wystarczy mniejsza dawka dla uzyskania tego samego poziomu absorpcji substancji aktywnej
 • Płyny są łatwiejsze do przyjmowania, szczególnie dla osób starszych i dzieci
 • Płynne składniki nie są poddawane mechanicznemu prasowaniu, jak to jest w przypadku tabletek, których czas trawienia ulega wydłużeniu
 • Płyny są niezwykle szybko wchłaniane do krwiobiegu, co zapewnia natychmiastowy efekt ich działania
 • W odróżnieniu od tabletek, płyny nie wymagają obecności wypełniaczy ani substancji łączących, które mogłyby powodować dodatkowe wydłużenie procesu przyswajania
 • 98% płynów jest absorbowana przez organizm, podczas gdy w przypadku tabletek absorpcja wynosi średnio 10%, a reszta zostaje wydalana.

Podsumowanie wad suplementów w postaci tabletek:

 • Tabletki są trudne do połknięcia – szczególnie dla osób starszych i dzieci
 • Stopień wchłaniania substancji z tabletek wynosi w najlepszym wypadku 20% – choć badania wskazują, że stopień absorpcji substancji zawartych w tabletkach jest w rzeczywistości bardzo niski: między 2% a 20%
 • Trawienie tabletek trwa wiele godzin i jest mało efektywne
 • Składniki czynne tabletek mogą być poddawane procesowi sproszkowania nawet rok po ich wytworzeniu lub pozyskaniu z upraw
 • Sproszkowane składniki są poddawane mechanicznemu sprasowaniu, co wymaga zastosowania pomocniczych substancji wiążących oraz wypełniających; oznacza to wydłużenie procesu trawienia celem uwolnienia substancji aktywnych
 • Obecność substancji wiążących oraz wypełniających może zmniejszać poziom wchłaniania i skuteczność składników aktywnych

Chcesz mieć piękny wygląd i smukłą sylwetkę?


Dlaczego znani specjaliści chirurgii ortopedycznej, chirurgii plastycznej oraz biologii z najlepszych amerykańskich uniwersytetów określanych mianem Ivy League polecają ten rewolucyjny nutraceutyk przeciwdziałający procesowi starzenia się?

 

"Dolegliwości odczuwane w stawach są wynikiem postępującej z wiekiem degeneracji tkanki łącznej, w której zarówno kolagen jak i kwas hialuronowy pełnią niezwykle ważną rolę.

 W przeciwieństwie do innych suplementów diety, Liquid BioCell pozwala uzupełnić te jakże ważne substancje przyjmowane doustnie przy pomocy opatentowanego, wysoce przyswajalnego i skutecznego preparatu, który posiada badania kliniczne.

Liquid BioCell zmniejsza dyskomfort w stawach, zwiększa ich zakres ruchowy i przywraca prawidłowe funkcjonowanie.

To najskuteczniejszy na rynku nutraceutyk wspierający zdrowie chrząstek stawowych.

- dr Louis P. Brady, specjalista chirurgii ortopedycznej

Liquid BioCell a zdrowe stawy. Pytania i odpowiedzi.

Witam, nazywam się Dr Larry P Brady. Jestem emerytowanym chirurgiem ortopedycznym. Ukończyłem University of Florida oraz Emory University School of Medicine. Jestem zatwierdzonym przez komisję specjalizacji chirurgiem ortopedycznym oraz starszym wykładowcą medycyny ortopedycznej na University of Central Florida.

 Jak Liquid BioCell wpływa na nasze stawy?

Uważam, że w naszych stawach następuje daleko idąca poprawa jakości mazi stawowej oraz rozpoczyna się ponowne nawodnianie tkanki i łagodzenie skutków braku mazi stawowej.

Dlaczego maź stawowa jest tak ważna?

Jedną rzeczą z której prawdopodobnie nie zdajemy sobie sprawy, jest fakt że będąc w wieku 14 – 18 lat, kiedy nasze stawy i nasady kości zaczynają się zamykać, zmniejsza się przepływ krwi do każdego z naszych stawów. Od tego momentu, do końca naszego życia, odżywianie i metabolizm tkanek w naszych stawach uzależnione jest od jakości i ilości mazi stawowej.

Z jakich składników składa się Liquid BioCell?

Liquid BioCell składa się z trzech komponentów w jednej molekule. Są to kwas hialuronowy, siarczan chondroityny oraz kolagen. Kwas hialuronowy jest składnikiem który wiąże kolagen, wzmacnia tkankę kostną oraz nawilża i odżywia skórę. Kolagen jest bardzo ważnym składnikiem naszego organizmu odpowiedzialnym za skórę i ścięgna. Siarczan chondroityny jest składnikiem odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz ich wytrzymałość. Tak więc te trzy składniki są istotą Liquid BioCell.

 Czy Liquid BioCell ma wpływ tylko na stawy?

Wiele osób pytało mnie czy Liquid BioCell działa tylko na stawy. Oczywiście odpowiedź jest NIE. Zaobserwowano wiele nieoczekiwanych korzyści będących skutkiem używania tego produktu. Wiadomo jest, że poprawia się jakość stawów, znikają zmarszczki na naszej skórze, odczuwamy poprawę samopoczucia.

Każdy układ narządów w naszym organizmie zbudowany jest z niezbędnych elementów jakimi są kwas hialuronowy, siarczan chondroityny oraz kolagen. Więc czy uważają państwo, że jest powód żeby uwierzyć, że każdy układ narządów ulega jednoczesnej poprawie? Ja naprawdę w to wierzę. 

Skąd dowiedziałeś się o Liquid BioCell?

Po raz pierwszy usłyszałem o Liquid BioCell od mojego bliskiego przyjaciela który zadzwonił do mnie pewnego dnia i zapytał czy zechciałbym zobaczyć i zaopiniować ten produkt. Po przeprowadzeniu badania produktu byłem przekonany że Liquid BioCell ma możliwość odbudowania i wpłynięcia na naprawę chrząstki stawowej, co my, jako chirurdzy ortopedyczni próbujemy osiągnąć od wielu lat.


Moja opinia na temat działania Liquid BioCell™

Sklad Liquid BioCell do złudzenia przypomina naturalną tkankę łączną, a jego płynna postać zapewnia natychmiastowe wchłanianie suplementu. Aby zrozumieć, na czym polega niezwykłe działanie Liquid BioCell™, trzeba pamiętać, że narządy w naszym ciele składają się z kwasu hialuronowego, siarczanu chondroityny, kolagenu, szeregu różnych pierwiastków oraz wody.

Naukowcy, którzy pracowali nad Liquid BioCell odkryli na początku obecnego milenium, że komórka macierzysta składająca się z kolagenu typu II, kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny przypomina swoim składem do złudzenia naturalną tkankę łączną. Początkowo tę komórke macierzystą przetwarzano do postaci proszku. Należy zauważyć, iż każdy, nawet najdoskonalszy suplement w postaci proszku (zamkniętego w kapsułce), musi przejść przez dwie przeszkody, zanim przeniknie do układu krwionośnego. Najpierw musi przejść przez barierę jelitową, a następnie przeniknąć do wątroby, gdzie jego struktura może zostać zmieniona. Jest to tzw. efekt „pierwszego przejścia” metabolicznego.

W 2008 roku, po latach dodatkowych badań, stworzono płynną postać tej substancji, co spowodowalo ogromne zwiększenie absorpcji substancji aktywnych. Płyny posiadają szereg cech, które sprawiają, że są one korzystniejsze od tabletek, kapsułek czy innych rodzajów doustnych postaci suplementów. Płyny są dostarczane do organizmu w sposób bardziej bezpośredni i szybciej się wchłaniają.  Proces wchłaniania produktu Liquid BioCell rozpoczyna się natychmiast po jego przyjęciu do jamy ustnej przez gęstą sieć naczyń krwionośnych, których szczególnie dużo znajduje się pod językiem.

Opatentowany proces hydrolizy produktu Liquid BioCell nadaje mu idealną masę cząsteczkową, a tym samym zapewnia doskonałą wchłanialność. Kolejną unikalną cechą Liquid BioCell jest rozpoznawanie go przez organizm jako cząsteczki własnej, co ułatwia jej wbudowanie w tkanki. Liquid BioCell jest złożoną, opatentowaną macierzą molekularną, składającą się podobnie jak w organizmie ludzkim kombinacji kwasu hialuronowego, siarczanu chondroityny oraz kolagenu typu II. Macierz ta jest poddawana opatentowanemu procesowi hydrolizy, podczas której peptydy kolagenu oraz inne składniki, w  tym kwas hialuronowy oraz siarczan chondroityny, ulegają rozpadowi do cząsteczek o niskiej masie, co powoduje zwiększenie ich przyswajalności oraz wzmożoną stymulacją tworzenia kolagenu typu I, II i III. Niedenaturowane postacie kolagenu nie posiadają tej zdolności ze względu na ich wysoką masę cząsteczkową. Dla porównania, masa cząsteczkowa kolagenu Liquid BioCell wynosi 1,5 – 2 kDa, podczas gdy masa kolagenu niedenaturowanego wynosi ok. 200 – 300 kDa.

Kwas hialuronowy (HA) jest integralnym składnikiem mazi stawowej, ważnym dla funkcjonowania nie tylko stawów, ale i całego ciała. Utrata kwasu hialuronowego oraz wchłanianie wolnych rodników z otoczenia rozpoczyna się już w dniu naszych narodzin. Pod koniec drugiej lub na początku trzeciej dekady życia zaczyna się w organizmie proces utraty kolagenu. Spadek poziomu kwasu hialuronowego i kolagenu prowadzi do powstawania dobrze nam znanych objawów starzenia, takich jak zmarszczki, wysychanie skóry, degradacja chrząstek stawowych itp.  

Jako specjalista chirurgii ortopedycznej jestem zafascynowany wpływem tego nutraceutyku na nasze stawy. Od momentu naszych narodzin do momentu zakończenia procesu wzrostu (ok 15 r.ż. u dziewcząt oraz ok. 19 r.ż. u chłopców), wszystkie nasze stawy są zaopatrywane w substancje odżywcze przez naczynia krwionośne. Po osiągnięciu dojrzałości fizycznej krążenie w stawach zanika bezpowrotnie. W związku z tym zdrowie i prawidłowe odżywianie stawów jest całkowicie zależne od syntezy płynu stawowego przez błonę maziową i od jego jakości. Płyn stawowy składa się z kwasu hialuronowego wydzielanego do jamy stawowej w celu zwiększenia lepkości i elastyczności chrząstki stawowej oraz zmniejszenia tarcia powierzchni między błoną maziową a chrząstką.

Wraz ze starzeniem się organizmu należy brać pod uwagę przede wszystkim dwa czynniki mogące powodować dolegliwości stawów, które moga byc skutkami dawnych urazów oraz obniżonej jakości mazi stawowej. Podobnie jak nasza skóra ulega degeneracji i pojawiają się na jej powierzchni zmarszczki, tak samo w stawach zachodzą analogiczne procesy starzenia i degeneracji. Liquid BioCell zwiększa stężenie kwasu hialuronowego w organizmie, co wspomaga prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej oraz, w moim przekonaniu, poprawia jakość mazi stawowej.  

Specjaliści diagnozują uszkodzenie kości na podstawie zwężenia przestrzeni stawowej pomiędzy kośćmi na zdjęciach rentgenowskich – mówią wtedy, że „chrząstka się zużyła” i „kość trze o kość”. Jest to wyrażenie błędne – chrząstka zawsze musi być obecna na powierzchni wewnętrznej stawu, inaczej byłby on wypełniony krwią. Nawet najbardziej zniszczone stawy, które miałem okazję operować w mojej karierze klinicznej – zarówno biodrowe jak i kolanowe – miały zawsze ok. 20-40% zdrowo wyglądającej, choć nieco szorstkiej w dotyku tkanki chrzęstnej. Moim zdaniem właśnie takiej tkance ma szansę pomóc preparat Liquid BioCell.

Liquid BioCell Life to wyjątkowy produkt, odmienny od wszystkiego, z czym się dotychczas spotkałem. Został stworzony na bazie omawianego preparatu Liquid BioCell.

Liquid BioCell Life zawiera trzy składniki: Liquid BioCell, resweratrol oraz 13 naturalnych antyoksydantów pochodzenia roślinnego.

Pierwszy i najważniejszy składnik to Liquid BioCell - opatentowany kompleks trzech substancji: hydrolizowanego kolagenu typu II, kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny.

Drugi składnik, resweratrol, jest pozyskiwany ze skórek czerwonych winogron. Znany jest powszechnie ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i zbawiennego wpływu na układ sercowo-naczyniowy. Uważa się, że jest odpowiedzialny za tzw. „paradoks francuski”. Termin „paradoks francuski” został wprowadzony przez Serge’a Renauda, francuskiego naukowca z uniwersytetu w Bordeaux we Francji. U mieszkańców regionów, w których wino pije się jak wodę, stwierdzono najmniejszą częstotliwość występowania chorób serca i otyłości mimo bardzo obciążającej diety. Istnieje wiele badań potwierdzających korzystne działanie resweratrolu. Nie wszystkie formy resweratrolu są jednak sobie równe. Postać „trans” stosowana w Liquid BioCell Life jest najczystszą, wyjątkowo aktywną i tym samym niebywale korzystną formą resweratrolu.

Trzeci składnik to grupa 13 aktywnych przeciwutleniaczy. Takie jak: ekstrakty z mangostanu, açaí berry, maqui, granatu, goji, jagód,  żurawin, noni, jujube, winogron, truskawek i jabłek. Szkodliwe związki zwane wolnymi rodnikami mogą powstawać w organizmie na skutek procesów starzenia, ekspozycji słonecznej, konsumpcji alkoholu, a nawet podczas ćwiczeń fizycznych. Niestabilna struktura wolnych rodnikow powoduje uszkodzenie komórek. Antyoksydanty pomagają neutralizować działanie wolnych rodników, a tym samym wpływają zbawiennie na organizm ludzki.

Na koniec pragnę jeszcze raz przypomnieć Państwu trzy powody, które moim zdaniem sprawiają, że Liquid Biocell Life to produkt wyjątkowy:

 • Źródło kolagenu w Liquid BioCell Life bardzo przypomina naturalną tkankę łączną, dzięki czemu jest ona doskonale przyswajana przez organizm 
 • Rozmiar cząsteczek jest tak mały, że z łatwością wchłaniają się już przez błonę śluzową jamy ustnej
 • To, co określam mianem „Genialne w Liquid BioCell Life”: trzy przebadane klinicznie substancje najwyższej, światowej klasy - opatentowany Liquid BioCell, resweratrol oraz 13 naturalnych przeciwutleniaczy pochodzenia roślinnego – połączone w doskonały nutraceutyk, w którym składniki działają na zasadzie synergii: łącznie działają silniej niż każdy osobno.


Kim jest dr Louis P. Brady?

Dr Louis Brady jest absolwentem Wydziału Medycznego Emory University i specjalistą ortopedii. Byl profesorem nadzwyczajnym w College of Medicine na University of Central Florida. Dr Brady pracowal w dziedzinie ortopedii od ponad czterdziestu lat. Według niego Liquid BioCell Life jest „najbardziej niezwykłym produktem w historii regeneracji stawów i skóry”. Uważa również, że im więcej lekarzy ortopedów będzie polecać Liquid BioCell swoim pacjentom, tym “mniejsza będzie częstość występowania i nasilenie chorób stawów”


"Badania kliniczne dowodzą, iż Liquid BioCell zwiększa zawartość kwasu hialuronowego w organizmie o 6000%.

 Oznacza to redukcję zmarszczek od środka.

Liquid BioCell pomaga w zwiększeniu jędrności, elastyczności i poziomu nawilżenia skóry, a także robi coś jeszcze – pomaga obniżyć aktywność enzymu odpowiedzialnego za proces starzenia się skóry.

- Dr Jon M. Grazer M.D., M.P.H., F.A.C., specjalista chirurgii plastycznej, profesor nadzwyczajny Kliniki Chirurgii Plastycznej, University of California, Irvine

 

Przełom Nutraceutyczny

Witam, nazywam się Dr John M Grazer. Jestem zatwierdzonym przez komisję specjalizacji chirurgiem plastycznym w drugim pokoleniu. Pochodzę z Newport Beach w Kalifornii i pracuję na University of California w Irvine jako wykładowca akademicki an wydziale chirurgii plastycznej.

Moi pacjenci coraz bardziej przekonują się do koncepcji piękna płynącego z wewnątrz. Ci w wieku lat 40 i starsi chcą wyglądać młodziej, natomiast ci w wieku 25 – 35 lat chcą zachować młody wygląd. Małe dzieci mają ładną, równo stonowaną skórę. Jest ona jędrna, gładka i pulchna.

W wieku 20 – 30 lat zaczyna się utrata kolagenu i na naszej skórze powstają zagniecenia i zmarszczki oraz traci ona swoją jędrność. Pijąc Liquid BioCell, uzupełniamy niedobór kwasu hialuronowego w naszym organizmie. Przekłada się to na redukcję zmarszczek od wewnątrz oraz poprawę odcienia i faktury skóry.

 Liquid BioCell pomaga przywrócić skórze jej elastyczność i wilgotność. Jego działanie wybiega nawet jeden, bardzo ważny krok naprzód. Pomaga on zredukować enzym rozkładający kwas hialuronowy w naszym organizmie i zapewnia długotrwałą jędrność skóry w miarę procesu starzenia się.

Liquid BioCell jest niezastąpionym produktem w świecie nutraceutyków i wytycza nową drogę w dziedzinie piękna wewnętrznego. Dwunastotygodniowe badanie szybkości i stopnia wchłaniania tego produktu wykazało, że poziom kwasu hialuronowego w organizmie wzrósł znacząco w ciągu kilku godzin. W przeciągu 28 dni zanotowano sześćdziesięciokrotny wzrost poziomu kwasu hialuronowego w organizmie oraz postępujący zanik zmarszczek od wewnątrz poprzez wszystkie warstwy skóry.

 W 12-tygodniowym badaniu klinicznym na pacjentach zaobserwowano zanik suchości i łuskowatości skóry bez udziału zewnętrznego nawilżania ciała. U badanych stwierdzono również znaczny wzrost zawartości kolagenu w skórze, co przyczyniło się do zaniku bruzd i zmarszczek oraz poprawy mikrokrążenia i nawilżenia skóry a także do poprawy jej odcienia.

Oznacza to, że moi pacjenci nie tylko widzą mniej zmarszczek, ale ich skóra ma zdrowszy i lśniący wygląd. Uważam, że moi pacjenci cieszą się nie tylko korzystnym wpływem tego produktu na ich skórę, ale także ogólnymi korzyściami zdrowotnymi ponieważ Liquid BioCell poprawia także stan stawów.

Moi pacjenci w mniejszym stopniu odczuwają dyskomfort, mogą pozostać aktywni i czuć się młodziej i zdrowiej. Liquid BioCell jest przełomem nutraceutycznym, który sprawia, że moi najbardziej znani pacjenci wyglądają i czują się fantastycznie.


"Składniki tego niezwykłego suplementu diety są poparte  badaniami  naukowymi na najwyzszym poziomie światowym.

 Zapewniają wieloaspektowe zwalczanie oznak starzenia.

Skład Liquid BioCell Life opiera się nie tylko na unikalnej macierzy kolagenowej, ale wspomaga również zwalczanie stresu oksydacyjnego przyspieszającego procesy starzenia".

- Joosang Park, Ph.D., Zakład Biologii Nowotworów, Stanford University, pracownik Harvard Medical Center

 

Przełom dla Twoich stawów

Witam, nazywam się Dr Joosang Park. Uzyskałem tytuł doktora w dziedzinie biologia nowotworów na Stanford University oraz tytuł magistra zarządzania na Cornell University i byłem pracownikiem naukowym na Howard Medical School.

Powszechnym środkiem na problemy ze stawami jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego do stawów. Liquid BioCell pomaga utrzymać zdrowe stawy i jest przyjmowany doustnie w szybko wchłanianej postaci.

Badania z udziałem pacjentów wykazały, że przy dziennym spożyciu poziom kwasu hialuronowego zwiększa się 60-krotnie. BioCell kolagen razem z innymi składnikami poprawia ruchomość stawów, zmniejsza dyskomfort, wspiera odbudowę tkanki łącznej i wspomaga smarowanie stawów.

W 8-tygodniowym badaniu klinicznym z udziałem ludzi 90% osób z przewlekłym uczuciem dyskomfortu stawów odniosło czterdziestoprocentową poprawę aktywności fizycznej a osoby które kontynuowały przyjmowanie produktu osiągnęły znaczną poprawę mobilności.

Dziesięciotygodniowe badania z udziałem pacjentów odczuwających poważne problemy ze stawami wykazały, że ponad 70% z nich doświadczało znacznego zmniejszenia dyskomfortu stawów i ich sztywności, co wpłynęło na poprawę ich codziennych zajęć.

Liquid BioCell przeciwdziała również naturalnemu starzeniu się skóry oraz szybkiemu starzenie się skóry spowodowanemu warunkami środowiskowymi, zmniejszając zmarszczki od wewnątrz bez kosmetycznych zastrzyków. Składniki tego suplementu diety są potwierdzone przez solidne badania naukowe i oferują wielowarstwowe korzyści dla zdrowego starzenia się.

 Liquid BioCell jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym suplementem, jaki kiedykolwiek spotkałem w mojej karierze.

Aby zapoznac się z badaniami klinicznymi wejdź na strone:

  Liquid BioCell Clinical StudiesProdukt ten otrzymał 7 patentów amerykańskich i miedzynarodowych  oraz liczne nagrody branżowe! • Page one
 • page two
 • page three
 • page four
 • page five
 • page six
 • page seven
 • page eight
 • page nine
 • page ten

"Jestem biegaczką, a mój mąż też uwielbiał biegać, dopóki problemy ze stawami nie stanęły mu na przeszkodzie w uprawianiu tej wysiłkowej dyscypliny sportu. To niesamowite, ale już po miesiącu przyjmowania tego produktu mój mąż powrócił do biegania. Ja też osiągam teraz lepsze wyniki, moje stawy funkcjonują świetnie, a skóra wygląda wspaniale!" Stacy H. - Rockport, TX

"Od czasu, gdy zaczęłam przyjmować Liquid BioCell, widzę dużą poprawę, jeżeli chodzi o zmarszczki na twarzy!" Donna L. - Mosinee, WI

"Sięgnęłam po Liquid BioCell głównie jako kosmetyk do likwidacji zmarszczek, ale byłam zaskoczona, gdy w ciągu zaledwie kilku tygodni moja sucha i łuszcząca się skóra zrobiła się miękka i elastyczna. Jestem dodatkowo bardzo zadowolona, ponieważ przestałam odczuwać dolegliwości w biodrach." Kathy P. - Tampa, FL

"Od kiedy zaczęłam przyjmować Liquid BioCell, ustąpiły mi dolegliwości w stawach, a ponadto odczuwam lepszą pracę mięśni podczas wysiłku i ćwiczeń. Życzę wszystkim takich zmian, jakie u mnie nastąpiły, gdy zaczęłam przyjmować Liquid BioCell." Billy H. - Westville, OK

"Już po trzech tygodniach przyjmowania Liquid BioCell zaczęłam, po raz pierwszy od kilku lat, wchodzić po schodach bez problemów z kolanami!" Martyne B. - Albuquerque, NM

"Zauważyłam zmiany na lepsze w kolanie, a bruzdy mimiczne między brwiami prawie całkowicie mi zniknęły! Nie potrzebuję już botoksu!" Danielle L. - Jupiter, FL

"Płynny kolagen – Liquid BioCell - to wspaniały napój, który poprawił stan moich stawów." Linnea H. - Palm Beach Gardens, FL

"Ma na imię Greg i posiadam nagrodę Fitness Leadership stanu Oregon, jestem mistrzem kulturystyki oraz światowym mistrzem w podnoszeniu ciężarów. W dążeniu do zdobywania złotych medali i ustanawiania światowych rekordów w podnoszeniu ciężarów dosłownie zniszczyłem sobie stawy. Nie byłem już przykładem zdrowego trybu życia i fitnessu, jakim zawsze pragnąłem być, a także nie mogłem uczyć innych, ponieważ stan mojego organizmu mi na to nie pozwalał. Potwierdzone naukowo składniki produktu Liquid BioCell nie tylko postawiły mnie na nogi w sensie fizycznym, ale również finansowym, ponieważ znowu mogę być przydatny innym. Jestem bardzo wdzięczny firmie Liquid BioCell International Inc. i wszystkim jej pracownikom. Naprawdę zmieniacie życie ludzi na lepsze! Bardzo Wam dziękuję!" Greg S. - Ashland, OR

"Liquid BioCell zmienił nasze życie. Mój mąż jest zawodowym tenisistą. Jednak po każdym meczu musiał przez parę godzin (i to dosłownie) stosować okłady z lodu na kolana. Jakieś dwa miesiące po rozpoczęciu kuracji Liquid BioCell byliśmy na obiedzie z osobą, która nam zaoferowała ten produkt, i wtedy nagle dotarło do mnie, że mąż, który wieczorem poprzedniego dnia grał w tenisa, nie robił sobie okładów z lodu! To było niewiarygodne, jak on się dobrze czuł po kilku godzinach spędzonych na korcie tenisowym. Zmiana może nieduża, a jakże istotna. A wszystko dzięki Liquid BioCell. Mój mąż jest również masażystą i trenerem osobistym, a teraz poleca Liquid BioCell wszystkim klientom, sąsiadom, przyjaciołom, członkom rodziny, a nawet spotkanym przypadkowo osobom. Siedem ostatnich miesięcy to wspaniały okres. Dziękuję Liquid BioCell!" Cathy S. - St. Petersburg, FL

"Liquid BioCell zapewnia mi energię, wspomaga moje stawy i nadaje się wspaniale na prezent dla innych osób, które też powinny go wypróbować." Susan D. - Las Vegas, NV


Learn more and listen to this audio interview with the formulator, Asma Ishaq
Użyj KOD j189782 aby otrzymac zniżkę

100% MONEY BACK GUARANTEE


Simple. Modere offers a 30-day 100% full refund guarantee to all Modere Customers, minus the cost of return shipping.

  © 2017 LIQUID BIOCELL. ALL RIGHTS RESERVED.

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.